Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Dziedno - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dzień dobry zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 30, wybudowany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Glinki

Glinki(Dziedno + 19 km)

793 900 zł91,10 m² 8 714,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Koronowskiego z dużym sadem - wyjątkowa oferta Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 86 m , wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Koronowo

Koronowo(Dziedno + 17 km)

1 530 000 zł431,46 m² 3 546,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 079 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa Willa nad Jeziorami Byszewskimi 7 km do Koronowa, 25 km do Bydgoszczy i 25 km do Sępólna. Więcej zdjęć na stronie biura www Jagla pl.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Piaseczno

Piaseczno(Dziedno + 15 km)

489 000 zł64,04 m² 7 635,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w cenie mieszkania | 64,04 m | Blisko Sępólna Kraj. ***** tylko U nas Chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym z wszystkimi zaletami korzystania z ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mochle

Mochle(Dziedno + 25 km)

1 299 000 zł272 m² 4 775,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 129 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Siedlisko z ogromnym potencjałem | Dom 132 m + piwnica 85 m 2 + zabudowania ok. 375 m2 | działka 2129 m2. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Olimpijska

Samociążek(Dziedno + 23 km)

139 000 zł30 m² 4 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:38 m²

House Team Nieruchomości & Finanse prezentuje na sprzedaż wyjątkowy domek rekreacyjny położony bezpośrednio nad wodą, w miejscowości Samociążek, na terenie Ośrodek Wypoczynkowy "julia". Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Tuchola

Tuchola(Dziedno + 21 km)

1 130 000 zł295 m² 3 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Budynek Powierzchnia: 295 m2 Kondygnacje: parter, poddasze Pokoje: 6 Rodzaj: wolnostojący Rok budowy: w budowie Technologia: tradycyjna (ytong) Standard: surowy zamknięty Okna: pcv trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Stary Dwór

Stary Dwór(Dziedno + 18 km)

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom piętrowy Stary Dwór k. Bydgoszczy | ok. 130 m | garaż | 4 sypialnie Umowa wyłącznie w naszym biurze! Szukasz domu, który możesz wykończyć dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sępólno Krajeńskie

Sępólno Krajeńskie(Dziedno + 15 km)

1 275 000 zł236,13 m² 5 399,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, wybudowany w 2023 roku, położony w miejscowości Sępólno Krajańskie. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Koronowo

Centrum,Koronowo(Dziedno + 17 km)

649 000 zł217 m² 2 990,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 217 m , użytkowej 137 m , na działce 704 m . Dom położony jest w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sicienko(Dziedno + 25 km)

765 000 zł148 m² 5 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²